top of page
ticari gayrimenkul yatırımı

TİCARİ GAYRİMENKUL

Ticari gayrimenkul yatırımı hızla gelişmekte olan Türkiye’de çok büyük gelecek ve karlılıklar vaat etmektedir. Restoran, bar, otel, dükkan, ofis gibi ticari gayrimenkuller, kira getirisi açısından ve zamanla değer artışı olacağı için her zaman kazanç sağlamaktadır.

 

Ayrıca iyi bir yatırımla iyi bir kira getirisi elde etmek, yada iyi bir kar elde etmek mümkündür.

 

Ticari gayrimenkul alanındaki uzman ekibimizle beklenti ve ihtiyaçlarınıza yönelik planlama ile doğru ticari gayrimenkul yatırımı hizmeti vermekteyiz.

TİCARİ GAYRİMENKUL YATIRIMINDA NEDEN BİZ?

İlk olarak alınacak ticari gayrimenkulde neyi hedeflediğimizi iyi belirlemek gerekir, kişinin kendi işi için yapılacak alım mı, yatırım için mi yoksa aylık belirli bir kira getirisi için mi alınacağı belirlenmelidir.

 

Yatırımcılar, uygun fiyatlarda aldıkları ticari gayrimenkulleri, kiralayarak ya da birkaç yıl sonra değer artışı olduğunda satarak yüksek kazançlar elde edebilmektedir.

 

Ticari Gayrimenkul yatırımındaki uzmanlığımız ile yatırım yapılırken kira ve fiyat arasındaki oransal ilişkinin avantajlı olduğu, bölgedeki emsal mülklere oranla daha uygun fiyatlı gayrimenkulü öngörme ve maliyet hesabına yakın fiyatlardan yatırımda bulunma kabiliyetimizle yatırımcılarımıza alırken kazanma fırsatı sunmaktayız.

 

Yatırım planı programına aldığımız gayrimenkullerin tüm yasal (tapu, ruhsat, haciz, ipotek, kiracı durumu, işletme durumu) vb. gibi süreçleri araştırıp tamamen sorunsuz bir şekilde yatırım yapmanıza imkan sağlıyoruz.

 

Birlikte hareket edersek en doğru ticari gayrimenkul yatırım fırsatlarına herkesten önce sahip olabilirsiniz.

bottom of page